TENTO BLOG JE NEVHODNÝ PRO DĚTI!!


Menší zkušenost ♥.♥

24. února 2012 v 23:54 | Samanta and Koka |  Yuri :3
Takže malinka věc když umě Koka spala :D

Měla jsem narozeninovou oslavu a když už se setmělo rozhodla jsem se že u nás dvě poslední kámošky nechám přespat.
A tak holky ještě uklízeli dole po hostech a já šla do sprchy . Nakonec Zuzka musela jít domů a zůstala tam semnou jen a jen Sára .
Takže, byla jsem v té sprše a )protože s nikým nechodím) trochu mi chyběly ty něžné dotyky... Začala jsem se hladit a najednou slyším skřípnout dveře.
Byla to Sar no kdo jiný ... :D Hned jsem přestala a vypla vodu . Když z ničeho nic si Sár sundala své letní krátké modré šaty a přidala se ke mě .. Nejdřív jsem naní koukala jak na magora :D Ale pak její nežná silueta se mi začala líbit . Nemohla jsem odolat a jemně jí pohladila bok .
Sára se otočila tak jako by chtěla říct ,,Já věděla že mě nenecháš na ocet." a přimáčkla mě ke zdi. Začala jsem jí hladit nejdřív od vlasů a pak jí ,,skočila po krku" Smějící se Něžně jsem ji líbala krk...
Pak jsem jí kousla do spodního rtu a jí došlo co bych ráda :PP Začala jsem jí hladit níž a níž ... Pustila vodu a když jsme byli vlhké neodolala jsem byla tak pekelně sexy :D Hned jsem jí ,,naplácla" ke zdi a totálně se naní vrhla . :D Ona se jen letmo pousmála a prohrábla mi vlasy. Když po té krésné předehře jsem se dostali do obýváku na gauč byla celá rozpálená ... Hodila mě na gauč a pořádně se namě přimáčkla . Její ručky začali hladit také níž a níž ...
Bylo to lepší než s kýmkoli předtím! Začala jsem se sunout po gauči dolů a ,,přivoněla si k " zajela jsem jí nosem mezi stehna zatím co mě laskala ve vlasech. Pootevřela jsem pusu a začala laskat na onom místě. Sára se chvěla... Nemohla jsem se nabažit! V životě jse nezažila tak erotického... Sára mě začala vášnimě líbat na pusu a já jí zasunula nohu nezi stehna.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jsi nadržený/á ?? :D

MOOC xD
jo
Ani ne :/
ne

Komentáře

1 Alex Alex | 2. března 2012 v 18:24 | Reagovat

Dělej piš dál xDD :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
To jsme my ^^