TENTO BLOG JE NEVHODNÝ PRO DĚTI!!


Alex & Den

28. listopadu 2013 v 22:00 | Koka + Samanta |  Yaoi ♥_♥
Ahojte, tady Koka. Dlouho se tu nic nedělo, nějak nebyl čas.. škola, prázdniny :D a tak. No každopádně jsme tu a máme něco extra! To tu ještě nebylo!! :) Hrajeme totiž Role playing (RPG) - to znamená, že jsme si každá vymysleli nějakou postavu, za kterou teď ,,hrajeme" . Popis postav:
Deny (já - Koka)
výška: 195 cm
jemné svalnaté rysy, světlá kůže, velikost nohy: 48
Výbušná povaha, žárlivý, ale velice starostlivý a milující partner. Romantik, smysl pro humor, miluje sex (kdo né XD)
Vlasy hnědé, oči zelené :3
Styl oblékání: ležérní styl... košile, džíny.
věk: 24

Alex (Aki)
výška: 160 cm
blond vlasy, velké modré oči, bledý, drobný
styl obl.: rockový s nádechem elegance
Vtipný, naivní, egoista, miluje sladké, party a má pierc v jazyku.

Alex otevřel dveře od jeho nvého pokoje a a přál si, aby tam byl první. Jasně, že n jedné z postelí ležel hnědovlasý klučina.. ,,Ahj, jsem Alex a budeš mě tu trpět." usměje se a sedne si na postel. Ten kluk se potěšeně a tak trochu šibalsky usmál. ,,Já jsem Denis. Tak jsi na akademii věd?" zeptal se a v tu ránu si pomyslel -Jasně, že je! Jink by jsme spolu nebydleli!! -___-" Zvedne jedno obočí a pak přikývne ,,Jo. Jo jsem. Studuji dějiny Literatury co ty?" optá se a mezi tím si sundá černý kabát i se šálou. Vše uloží do skříně a podívá se mu do očí. To jsem teda moc dojem neudělal - proklíná se Denis. ,,Já jsem na dějinách umění." mile se usměje a postaví se. Je o dvě hlavy vyšší. Vidí, jak Alex znervózněl a pousměje se, že už není jediiný v místnosti, komu je trapně. Rozhlédne se po pokoji. ,,Je to tu útulné, že?" a mile se na něj zadívá, aby ulehčil situaci. Nervózně si zkousne ret a kývne ,,Jo to je a ještě bude" poznamená, otočí se k němu zády a předkloní se do tašky, chvíli hrabe a pak vytáhne peřinku. Položí jí na svůj polštář a sednee si... Pak ztuhne, jeho rozkrok má přímo před običejem. Předklonil se a zamžoural vedle Alexe. ,,To je dečka?" zeptal se pobaveně. ,,Jo" nafoukne tváře a je naoko uražený, pak si dečku přitáhne a otře si do ní tvářičku. Denis se zasměje, otočí se, odejde ke svojí posteli a žuchne na záda na postel. Dá si sluchátka a pozoruje Alexe. ten vypadá rozpačitě... Deny se potutelně culí =D
Lehne si, peřinku si dá pod hlavu, pak zamrká na Denise a lehne si na záda. Chvíli koukal do stropu a pak klimbl (usl).
Probudil se o několik hodin později (nad ránem). Pokoj byl provoněný čerstvým pečivem. ,,Dobré ráno!" řekl vesele Den. ,,Myslím, že jsme nezačali...ehm...nejlíp.. Přinesl jsem snídani." snažil se znít co nejmileji. Líně se protáhne ,,dobré" zakňourá unaveně a sedne si na postel, pak se usměje ,,super" zazubí se a jde otevřít okno. Vykoukne z okna a nadechne se. Den si oddechl. ,To jsem rád, že si o mně nemyslí, že jsem pošuk.´ Posadili se spolu ke stolu (Denovi chvíli trvalo, než se tam nasoukal Smějící se ). Po chvíli už spolu snídali u stolu u otevřeného oka, kudy padaly dovnitř okvětní lístky z mohutné lípy před kolejí...
Alex občas zvedl hlavu aby viděl i Denisův obličej jelikož jinak mu koukal na hrudník.. Jedl rohlík s máslem a upil kafe. ,,No a jak ses vyspal?" zaskřehotal a zas zvedl hlavu a usmál se. ,,Já moc nespím..stačí mi 3 hodiny spánku." Usmívající se snažil se to říct co nejpřívětivěji, aby Alexe nevyděsil, jako vždycky všechny. ,Vypadá zmateně, možná jsem to na něj neměl vybalit hned..´ ,,Ehm..někdy to vysvětlím, je to dlouhý příběh, te´d už musím na hodinu, uvidíme se odpoledne." Popadl tašku, hodil jí přes rameno a otevřel dveře od pokoje. Naposledy se otočil a podíval se na Alexe, kerý tedˇ vypadal dost zmateně. ,,Vítej na univerzitě prváku." řekl vesele a odešel.


Zmateně sedí dál na židli a kouká na místo, kde ještě před chvílí seděl Deny. Zatřese hlavou v úmyslu se probrat.. Dojí snídani, uklidí a jde si dát sprchu. Svlékne se, vleze do sprchy, namydlí si tělo a chvíli si užívá sprchu. Pak vyleze, osuší se a jde si pro čisté oblečení. Vyjde z koupelny jen s ručníkem kolem pasu a najednou stojí proti Denovi. ,,Já jsem si..ehm..zapoměl.." Alexovi úlekem vyklouzne ručník a on stojí před Denem jen tak. Rychle se předkloní a pro ručník se shýbne. Den se pousměje a když se Al zvedne, je pryč. Je rudý až na paty.. ,,Bože, znám ho asi den a už před ním běhám nahatý!!" zajíkne se Al a rychle se oleče, vezme si tašku, kafe a jde na přednášku. Jde po chodbách a je úplně zmatený, nejen že se tu nevyzná, ale furt má v hlavě tu trapnou scénu.. Najednou na něj promluví nějaká holka. ,,Ahoj! Já jsem Leny! Jsi nový? Ukážu ti to tady!" popadne ho a vláčí ho dál. ,,takže jak se jmenuješ? A co teď máš?" přehnaně se usměje.
Jde z ní strach, ale nechce být nepříjemný a tak se usměje ,,Jsem Alex, ahoj" znova se zazubí a jde s ní po chodbě ,,No mám.." zamumlá a vytáhne lístek, ukáže jí to a potom zpět zandá do tašky. Holka něco mele, ale to mě nezajímá, chci vědět kde je učebna, nic víc. Najednou na ně vrhne stín velká postava. Ta holka na chvíli zmlkne, oba dva zaostří proti slunci na obličej toho obra (Alex už tuší kdo to je). Najednou ta holka zas spustí ,,Jééé! Nazdar Deny! Tebe jsem tenhe semestr ještě nepotkala!! Jak žiješ?" Smějící se Den pobaveně sleduje ukecanou Leny a červenajícího se Alexe. ,,tohle je Alex a já ho vedu na přednášku do učebny......" mlela dál, ale Den jí přerušil ,,My se známe, to je dobrý leny, odvedu ho tam, mám to při cestě." Mrknul na ní a ona zčervenala a souhlasila. Alex nesouhlasně prskl ,,To je dobrý Dene, nechci tě rušit" podíval se na zem a šel dál, nechtěl s ním být sám, ale stejně se tomu nevyhne... Zrychlil na kroku, nechtěl přijít pozdě, ale slyšel, že za ním někdo jde a tak znejistil.. Odfrkl si, prohrábl vlasy a podíval se před sebe, byl před jídelnou ,,kurva" zašeptal Smějící se ,,Nemyslím si, že je to dobrý." řekl hlas za Alexem (Jasně, že to byl Den.).
,,jen jsem zabloudil, je to v pohodě." snažil se ho setřást.. ,,Pokud chceš přijít včs, pojď se mnou."" ,,Fajn!" řekl naštvaně Alex jako když přinutíte malé dítě uklidit si hračku. Den se pobaveně usmál a vykročil. Celou cestu mlčeli. Když došli k učebně, Alex procedil mezi zuby ,,Jdu ještě na záchod". Šel do umýváren, zavřel se do kabinky a svezl se k zemi. Byl úplně vystresovaný. Líbilo sse mu jak je Den pozorný, ale kdyby mohl, hodil by za hlavu celý ten hrozný první den.
,,Alexi?" ozvalo se v umývárnách. ,,Poslyš, nechci aby ses tu cítil trapně nebo nepříjemně. Ráno se nic nestalo. Čirou náhodou mám teď společnou hodinu s tebou, tak si kdyžtak sedni ke mně." bouchly dveře. -Sice bych teď měl být jinde, ale Alex se mi vážně líbí a nechci, aby se mě bál nebo tak něco... Aspoň si zopakuju látku z prváku...-
Vyjde ven a zamíří k učebně, před ní stojí Den ,,dík" usměje se rozpaačitě a vejde do učebny. Sedí tam spousty holek..
Podívá se na poslední lavisi, je jako jediná volná.. Zamíří k ní a cítí se docela dost dobře. Jelikoš s ním jde Deny.. Neuniknou mu pohledy slintajících holek... Deny na pár z nich zamrká a ta se z toho můžou zbláznit...
Sedne si a Deny vedle něho.. Ty holky jsou takové krávy. Hrozně ho štvalo, jak na Denyho koukaj, když za chvíli přišla nějaká slepice s kozama, že by s nima mohla lámat zuby.. ,,Ahojkíí" zapištěla vysoko a já jí sjel chladným pohledem... Začala hopsat s těm kozama a culila se na Denyho.. To už jsem vypěnil a Denyho objal jak holka a přejel mu dlaní po tváři.. Ona ztuhla a s nějakýma poznámkama odešla, ostatní holky slintaly dál, já ho pustil a koukal jsem před sebe.
Deny se spokojeně usmál a zíral na Alexe. Ten zrudl a otočil se na něj. ,,Co je?!?" Deny se roztomile usmál a ototčil se. Seděli vedle sebe a oba se culili. Hodina začala a dovnitř vtrhla Leny. Alex protočil panenky, oba se na sebe podívali a vybuchli v svích. Leny svým otravně vysokým hlasem zapištěla ,,Ahoj klucíí!"
,,Slečno Dolsnová! posaďte se prosím." zahřměl učitelův hlas. ,,Jasně, sorry!" pískla a odklidila se. Konečně všechny kozatky odešly... Seděl vedle Denyho a spokojeně sledoval učitele, sem tam zabloudil pohledem k Denymu a pousmál se. Chtěl něco zkusit, ale nebyl si jistý, ale pak mu lehce přejel po stehně jen tak opatrně. Deny se udiveně a trochu vyděšeně podíval na Alexe, ten zrudl a odvrátil se. - sakra, není teplej >.< - pomyslel si Alex - a zase jsem se ztrapnil -. Najednou Deny popadl Alexovu hlavu a začal ho něžně líbat, aniž by si to Alex uvědomoval.
Vykulil oči na jeho reakci. Že by byl teplej? Usmál se a olízl mu ret. Užíval si to a nijak nevnímal, že je hodina. Nějaká holka vedle slintala nad tou podívanou. Alex se odtrhl až když neměl dech. Vyzívavě se na něj podíval a olízl si provokatyvně rty.

Myslím, že pro dnešek toho bylo dost.. máme asi 25 listů, tak kdyby jste chtěli pokračování (a to už za to stojí), tak dejte koment nebo si to hoďte na facebook, budem rádi ra každého čtenáře (Sam neví o tom, že jsem to sem napsala.. :D ).
Díky za přečtení Mrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Meryy Meryy | 1. prosince 2013 v 14:46 | Reagovat

Hodně dobré yaoi ! :-)

Jinak bude tam i něco 18+ ? :-D

2 Lolík Lolík | 1. prosince 2013 v 14:47 | Reagovat

hezký :)

3 Koka Koka | Web | 3. prosince 2013 v 13:20 | Reagovat

[1]: díky, právě připisuji druhý díl na blog (máme to všechno v sešitě a je toho fakt hooodně :D ) A luxusních scének se dočkáš ;-)
[2]: díky :-)
P.S. lajkněte nám funpage na FB: https://www.facebook.com/yaoi.hentaiCZ :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
To jsme my ^^