TENTO BLOG JE NEVHODNÝ PRO DĚTI!!


Prosinec 2013

Rozdílnost (školní láska)

7. prosince 2013 v 22:48 Všechno možné O.o
Ahojky, takže tu pro vás máme další příběh nebo spíš další DPGčko, aby to nebylo jednotvárné a hlavně mám pocit, že to yaoi tu moc lidí nezajímá, tak zkusíme zveřejnit nový románek, který v současné době píšeme. Už to znáte: Já píšu zeleně, Aki (Sam) růžově..
Amanda 17
výška: 165 cm, snědá pleť
vlasy: dnědé kudrnaté, ale žehlí si je
oči: VELKÉ, hnědé, zelené (jak kdy)
roztomilý obličejík, ležérní styl, miluje hudbu, tanec, focení a literaturu ^-^
romantická, hlavou v oblacích, žárlivá, má slabost pro hudebníky, ráda maluje, poslouchá hudbu, tančí a jí =D
Chodí na taneční školu, studuje tanec (všechny možné styly, nejradši má spojení baletu, orientu, streetu a scénického tance). Bydlí na společné koleji s mediky. Sama (s Frankem). Přivydělává si prací číšnice.
Jayy 22
výška: 197 cm, váha: 70 kg, hezky vypracované bříško
vlasy: černé a sestříhané do patky po stranách kratší
povaha: samotář, vtipný, hraje na el. kytaru, rád chodí ven a nesnáší fotbal :D
je poměrně silný kuřák a rád zpívá a kreslí.
vzhled: černé vlasy, modré oči, piercing v nose, pod rty a tunely. Tetování na hrudi. Nosí steely, úzké kalhoty, tílka, mikiny a řetězy. Studuje medicínu.
,,Na tuhle školu už chodím dva roky. Je to střední taneční škola hned vedle medicíny a já občas chodím za tetou, která tam učí... Miluju tanec! Zbožňuju hudbu a jsem šťastná, že to můžu studovat. Občas chodím tančit do parku.
Nemám moc přátel. Vlastně...mám kočku. Franka. Je to moje zlato, ale kde jsem to zkončila... Občas mi přijde, že jsem jediná, kdo studuje tanec, protože ho to baví a možná proto si s nimi nerozumím.. Jsou tu dva druhy lidí. Ti, kteří sem šli, aby získali obsazení a vydělali balík a ti, kteří mají dar, ale rodiče jim to zaplatili a tím to pro ně hasne. Já nezapadám ani do jedné skupiny..."
Sedí na lavičce a vyplňuje psychotest pro kamaráda (jestli se to tak dá říct) z medicíny. Jmenuje se Oliver a studuje na psychiatra. Je jediný, kdo se tu s ní baví. Zatím....
Jayy sedí na pokoji a učí se na test.. ,,Olivere vole někdo klepe, jdi si tam!" zařve Jayy a převalí se na záda. ,,Olivere!!" zařve znovu a pak protočí oči. Položí zápisky a pomalu se zvedne.. Podívá se do zrcadla a upraví si vlasy.. Nemám triko O_o Peču na to =D Jde ke dveřím a otevře je. ,,Ehm..Ahoj." trošku se lekne, že nevidí Olivera, ale uklidní se. ,,Já nesu Oliverovi psychotest..." řekne na vysvětlení a strší hlavu dovnitř. -Ještě nikdy jsem ho tu neviděla... Je pěkný ^.^ a krásně voní- Pozvedne obočí ,,fajn dám mu to" řekne nijak nezaujatě a vezme papíry, pak se na ní z výšky podívá. ,,Ještě něco?" řekne o něco mileji a dokonce se i usměje. ,,N-ne to je všechno.." řekne ublíženě a otočí se. Ujde pár kroků a když vidí, že se dveře pořád nezavírají, otočí hlavu ,,Jsem Amanda." řekne a svůdně mrkne. pak se otočí zpět a odejde. ,,Měj se Amando" řekne a dá důraz n její jméno, pak zavře dveře ,,olivere ty hovado, přišla za tebou nějaká Amanda!" zařve a testy mu položí na postel, nasouká se do černé košile, vyjde ven a jde na přednášku.
To byl ale sympaťák! o něm se mi Oliver nesvěřil :D No.. on se mi vlastně nesvěřuje... Dojde k vrátnici své školy. ,,Ahoj Bobe!" usměje se na vrátného. ,,Myslííš, že bych mohla..." ,,Jen jdi princezno Mrkající" řekne mile starý pán za okýnkem. Ráda sem chodí po škole tančit. Vejde do obrovského zatemněného sálu v 2. patře. Roztáhne velká okna a do sálu plného zrcadel vnikne jasné sluneční světlo. Přivře oči usměje se. Zmáčkne ovladač, spustí hudbu a začne tančit. Prožívá každý prvek, každý pohyb, užívá si každou vteřinu tance.
Dojde do parku a vnímá jak na něho každý kouká ,,prý ho chtějí vyhodit" zašeptá nějaká prvanda.. Škodolibě se usměje, zamíří k ní, přitiskne jí na strom aby nemohla dýchat.. ,,tak hele, prospívám s vyznamenáním tak mlč puso jo?" řekne chladně, ale sexy tónem. Pomalu odchází a ta holka se z toho vydýchává. Dojde do učebny a zabruslí do poslední lavice.
O hodinu později
,,Díky Bobe." řekne a usměje se. je zpocená, na čele má zkroucený pramínek vlasů a tílko se jí lepí na záda. Těsně před východem se zastaví, sundá si kalhoty a stáhne si volnější tílko těsně pod zadek. Nacpe je do tašky a otevře dveře. Naposledy na Boba zamává a vyjde ven. Nadechne se, rozpustí culík a prohrábne kudrnaté vlasy. Pomalu parkem prochází na svou kolej. Vyjde ze školy a zamíří k automatu pro kafe. Vezme si kelímek do ruky a unaveně se opře o sloup. Všimne si jak tam cupitá Amanda.. Mrkne na ní a pak mávne. Všimne si, že míří k němu a tak se zazubí. Nenasytně si u automatu navolí extra silné kafe s pěti cukry. Napije se a labužnicky zavře oči. -To jsem potřebovala!- ,,Co ty tu?" opře se o automat a nenápadně si tílko stáhne niž, jenže tím se jí zvětší výstřih (né, že by nebylo o co stát.. :D). -Měla jsem si ty kalhoty nechat..- pomyslí si a zčervená. Zkousne si ret, když si všimne její drobné postavy. ,,Jsem utahaný." zasměje se a upije kafe Kolem projdou druhandy a šuškají a slintají. ,,Nechceš jít někam jinam" poukáže na holky a zasměje se. Pousměje se a podívá se stranou ,,No...musela bych se jít převlíct.." zakžení se a prsty si na břiše nadzvedne tílko...
,,Nemusela" vyplázl jazyk a zasmál se ,,Pojď" řekne a zamíří do parku. Svolí, ale z tašky vytáhne mikinu a hodí ji přez sebe. Okolo zavoní její parfém. Vdechne její vůni a usměje se.. ,,A nebo ti je zima?" zeptá se a stoupne si před ní.. Má takový neutrální pohled. ,,Ne, pohodě." upřímně se usměje a zapne si mikinu. -konečně se se mnou někdo baví z vlastní vůle a né jen proto, aby mi řekl, že jsem trapná píča...- ,,Co s tebou ty holky měly? O.o " zeptá se nechápavě. ,,Nic, ale chtěly by" zasměje se a sedne si do trávy. ,,Co ty? Jak dlouho znáš Olivera?" zeptá se a upřímně na ni kouká. Taky se zasměje a sedne si k němu. ,,No vlastně už dva roky... Pomáhám mu s jeho seminárkama =D ale nic spolu nemáme! Ozve se mi jen když něco potřebuje..." zasměje se suše. Dá si vlasy za ucho a otočí se na něj. ,,Jasně kamarád taky rád a kamarádka musí dát" hlesne a pak se zas zasměje. Vytáhne cigaretu ,,Chceš?" nabídne jí krabku. Zasměje se ,,Ne, vážně mu jen pomáhám" =D Jak se jmenuješ záhadný medicínský sexsymbole?" pousměje se a znechuceně odstrčí jeho ruku s krabičkou. ,,Ty mi lichotíš!" zasměje se dá si cigaretu do pusy a zapálí si. ,,Jayy" kývne hlavou a potáhne si. Zamrká na něj, vytáhne foťák a vyfotí ho.
,,Musím jít... nakrmit kočku!" řekne chabě xD ,,Vrátíš se na hodinu?" zeptá se, ale v duchu doufá, aby ji šel doprovodit. -On se mi fakt líbíííí (teda až na ty protivný cigára!! -_-)- ,,Um ne, půjdu s tebou jestli ti to neva" zasměje se a vydechne kouř a pak si olízne rty. Hbitě se zvedne a znovu ho blejskne. Stojí jen v tom ultrakrátkym tílku těsně nad ním a před obličejem má foťák. Svým stínem mu zakryje slunce. Zazubí se ,,ty si normálně všechny fotíš?" zasměje se a skousne si ret i s piercingem. ,,Jen ty, co se mi líbí." taky se zazubí a schová foťák.

Vánoční návštěva

7. prosince 2013 v 20:30 | Koka |  Yaoi ♥_♥
Když je tu to téma týdne.. inspirovalo mě to k napsání kwásného yaoi ^-^

Každé Vánoce k nám jezdí teta se synem (mým bratránkem). Má jenom jeho, když byl Mike ještě malý, týral ji její manžel, později i Mika, tak ho opustila. Letos přijeli až na štědrý den. Dlouho jsme se neviděli, vypadá to, že Mike po všech stránkách dospěl... Vzal jsem ho do pokoje, že si něco zahrajeme na stejšnu. Dost se změnil.. má kratší vlasy a vůbec upravenější vzhled. ,,Jak je?" zeptám se. ,,Na hovno. Znáš to..." odpoví otráveně. ,,Co si zahrajem?" zeptám se jako bych jeho odpověď neslyšel. Je toho na něj moc, nechci rozebírat jeho život, ani on to nechce.. ,,Nemám náladu hrát." řekne a flákne sebou na postel. Sednu si vedle něj. ,,Máma je v pohodě?" zeptám se starostlivě. ,,Nevím, jak bych jí pomohl.. je mi jí líto." řekne a složí hlavu do dlaní. Vezmu ho kolem ramen. ,,Jednou to bude dobrý brácha. Oba budete mít normální život." ,,Kéžby." podívá se na mě. Je mi ho líto. Pohladím ho po tváři a on mou ruku chytne do své. Upřeně mi hledí do očí. Opatrně k němu přiblížím obličej a on mě políbí. Strčím do něj a povalím ho na postel. Něžně ho políbím a zajedu rukou pod tričko. On mě začne vískat ve vlasech a to mě pěkně nažhaví. Nechty mu sjedu po jeho pekáči. ,,Pěkný." řeknu a pousměju se. Rozepnu mu kalhoty. Mike ze mě stáhne triko a začne mi líbat krk. Jede dolů až je u rozkroku. Rozepne pásek a sundá mi kalhoty. Vytáhne mou chloubu, vzhlédne ke mně, zvedne jedno obočí a spokojeně se usměje. ,,Pěkný." řekne a začne po něm rukou jezdit. Hladím ho ve vlasech a on si ho strčí do pusy. Kouří mi ho a já jsem v transu. Mám zavřené oči a hlasitě sténám. Po chvíli se mu udělám do pusy. Vyháhne ho, olízne si rty a lehne si na mě. Začneme si líbat.
Zajedu mu prsty do kalhot a hladím mu rozkrok. Začne se o mě otírat a tak mu ho vyndám a začnu ho dráždit. Posadím se a Mika na sebe. Kousne mě do rtu a já mu ho tam strčím. Nadzvedává se a svými ladnými pohyby mě pekelně rajcuje. Přirážím a zároveň mu ho honím. Třeme se o sebe a oba dva hlasitě dýcháme. Jsme v tom nejlepším a najednou se ozve mámy hlas. ,,Kluci! Večeře!" Oba dva celí spocení se na sebe vyděšeně podíváme. V rychlosti se oblečeme a vyjdeme z pokoje. Na chodbě se zastavíme. Dáme si něžnou pusu na rty a vejdeme do kuchyně.

Alex & Den II.

4. prosince 2013 v 18:00 | Koka + Samanta |  Yaoi ♥_♥
Ahooj :) ani nevím, jestli to někdo čte, ale myslím, že to stojí za to, tak to sem píšu, kdyby to někdo četl ;)
Pro rekapitulaci: hrajeme RPG (každá máme svou postavu za kterou ,,hrajeme" - píšeme) já píšu zeleně, Sam růžově.. 1. díl ...skončili jsme asi u ↓
Alex se odtrhl až když neměl dech. Vyzívavě se na něj podíval a olízl si provokatyvně rty.
(...)
Přišly večer na pokoj zrovna zabráni do vášnivé diskuze =D. ,,No nakonec ten den nebyl tak hrozný" chechtl Alex a lehl si unaveně na postel. Vytáhl bombony a jeden si dal do pusy. ,,Chceš?" olzl se a nabídl mu pytlík se sladkým. ,,Ne díky, víš, já nemůžu moc sladkýho..." koukal do země Deny. ,,Nespíš, nejíš bombóny... Co jsi zač?!" vyjeveně kouká Alex. Deny se suše zasmál ,,No... já jsem tak trochu..." rozlétly se dveře se dveře a dovnitř vtrhla nějaká profesorka. ,,Ty! Malej kluku! Půjdeš se mnou K děkanovi a hned!!" zařvala na Alexe a čekala na něj ve dveřích. ,,Co jsem provedl?" ptal se vyděšeně Alex. ,,Neodmlouvej!" zařvala a tak šel. Ve dveřích se ještě otočil n Denyho a ten se usmál a ironicky řekl ,,Užij si to." a za Alexem se zavřely dveře. Přešly s profesorkou chodbu a zašli za roh do tmy ,,Paní profesorko, jste si jistá, že tady..." někdo mu přelepil pusu, svázal ruce a zavázal oči. Někam ho vlekli a potom ho uspali nějakým plynem.
Probudili ho studenou vodou v nějakým sklepě ještě s dalšíma klukama. ,,Vítejte na uvítací párty pánové!" řekl nějaký kluk (nejspíš ze druháku). Začli na ně lít kýble ledový vody a pak je švihali bičema (ti kluci byli svázaní, nemohli se bránit). Bylo to jako špatný porno...spíš je prostě týrali. Pak pár z nich popadli a táhli je ven. Byl mezi nima i Alex. ,Co je kurva tohle za kokoty?!´ říkal si. Vzali je ven. Byla noc, takže bylo k nule a táhli těch pár zmáchanejch kluků na hřiště. Přivázali je k brankám a mlátili je basebolkama. ,,Vy zkurvený svině!" rozezněl se po hřišti hlas, Denisův hlas! ,,Deny!" ze všech sil zařval Alex. ,,Deny!" znovu vyjekl a už fakt nemohl slzy mu tekly a míchaly se se slinama v jeho puse.. Deny byl hned u nich, ale to Al nijak nevnímal. Bolest a strach udělali své a Al měl co dělat aby neomdlel.
Deny je tam pár pohyby sházel na hromadu... Zbytek prváků utekl, ale Alex ležel dál v trávě chvěl se zimou. Deny k němu došel, vzal ho do náruče a šel k pokjům. ,,V klidu Alexi to bude dobrý" utěšoval ho a hladil po hlavě. Jediné na co se Alex zmohl bylo, že zašeptal ,,Zmrdi!" . Deny se jen pousmál, ale hned ho to přešlo, když viděl stav jeho spolubydlícího.. Došel do pokoje a položil Alexe na svou postel. Sundal mu mokré oblečení a Al tam ležel jen tak v trenkách.. Na hrudníku, břiše, prostě po těle se mu už rozlívaly nemalé modřiny. Vzal kapesník a utřel mu čůrek krve ze rtu.. Všiml si, že je promrzlý, přikryl ho dekou a lehl si těsně k němu.. Prsty mu přejížěl po hrudi. Ze spánku Ali sykl bolestí a tak raději ruku stáhl. Po chvíli oba usnuli.
Ráno se Alex probudil sám v temném pokoji. Celé tělo ho bolí, jako by se mu všude zapichovaly malinké jehličky. S bolestným syknutím vstane a jde do sprchy. Pustí horkou vodu, příšerně ho bolí jak kapky vody dopadají na jeho krví podlitou kůži. Přemýšlí o včerejšku... Proč? Za co?..... To byly otázky, které se mu honily hlavou... Přejel si po hrudi a bolestně zasténal. Sedl si do koutku srchy a nechal si kapat horké kapky na bolavá záda... Chtělo se mu brečet. Slyšel v pokoji pohyb. Osušil se a vzal si trenky, které se mu náhodou válely na zemi, protože si s sebou oblečení nevzal. Vyšel ven a nadechl se pokoje už zas provoněného čerstvým pečivem. ,,Dobré ráno!" řekl vesele Deny a poukal na Alexe s jeho zkřiveným obličejem. ,,Páni, ty tě zřídili." řekl udiveně, ale snažil se znít nelítostně. ,,Obvykle to není tak drsný, prostě si vyberou pár prváků a zlejou je vodou, aby si získali respekt, ale rozhodně vás nemaj mlátit. Já vypadal nějak podobně, když mě tenkrát vítali..." Smějící se ,,Aha" řekl nějak bez zájmu a lehl si no své postele. Byla studená. Nejrději by si lehl k Denovy, ale vzdal to.. zůstal ležet a těžce oddychoval. Bolelo ho celé tělo. Chtěl domů... Včerejšek byl jak hnusná noční můra. ,,Je mi to líto." řekl Deny. ,,Neměl jsem tě tam vůbec nechat jít." zamumlal potichu jakoby pro sebe odešel z pokoje. ,,Jako bys za to mohl" prohodil Alex než odešel.. Pak si povzdychl, lehl si n zád a prsty si přejížděl po obnaženém hrudníku. Chvíli ještě odpočívá a pak se obleče a jde n hodinu. ,,Co když tu někoho z nich potkám?"
Došel až k učebně a nikoho nepotkal. ,,Jakto?" říkal si.. Hned na první hodině se na něj nalepila Leny, Denyho nepotkal...
To jsme my ^^