TENTO BLOG JE NEVHODNÝ PRO DĚTI!!


Alex & Den II.

4. prosince 2013 v 18:00 | Koka + Samanta |  Yaoi ♥_♥
Ahooj :) ani nevím, jestli to někdo čte, ale myslím, že to stojí za to, tak to sem píšu, kdyby to někdo četl ;)
Pro rekapitulaci: hrajeme RPG (každá máme svou postavu za kterou ,,hrajeme" - píšeme) já píšu zeleně, Sam růžově.. 1. díl ...skončili jsme asi u ↓
Alex se odtrhl až když neměl dech. Vyzívavě se na něj podíval a olízl si provokatyvně rty.
(...)
Přišly večer na pokoj zrovna zabráni do vášnivé diskuze =D. ,,No nakonec ten den nebyl tak hrozný" chechtl Alex a lehl si unaveně na postel. Vytáhl bombony a jeden si dal do pusy. ,,Chceš?" olzl se a nabídl mu pytlík se sladkým. ,,Ne díky, víš, já nemůžu moc sladkýho..." koukal do země Deny. ,,Nespíš, nejíš bombóny... Co jsi zač?!" vyjeveně kouká Alex. Deny se suše zasmál ,,No... já jsem tak trochu..." rozlétly se dveře se dveře a dovnitř vtrhla nějaká profesorka. ,,Ty! Malej kluku! Půjdeš se mnou K děkanovi a hned!!" zařvala na Alexe a čekala na něj ve dveřích. ,,Co jsem provedl?" ptal se vyděšeně Alex. ,,Neodmlouvej!" zařvala a tak šel. Ve dveřích se ještě otočil n Denyho a ten se usmál a ironicky řekl ,,Užij si to." a za Alexem se zavřely dveře. Přešly s profesorkou chodbu a zašli za roh do tmy ,,Paní profesorko, jste si jistá, že tady..." někdo mu přelepil pusu, svázal ruce a zavázal oči. Někam ho vlekli a potom ho uspali nějakým plynem.
Probudili ho studenou vodou v nějakým sklepě ještě s dalšíma klukama. ,,Vítejte na uvítací párty pánové!" řekl nějaký kluk (nejspíš ze druháku). Začli na ně lít kýble ledový vody a pak je švihali bičema (ti kluci byli svázaní, nemohli se bránit). Bylo to jako špatný porno...spíš je prostě týrali. Pak pár z nich popadli a táhli je ven. Byl mezi nima i Alex. ,Co je kurva tohle za kokoty?!´ říkal si. Vzali je ven. Byla noc, takže bylo k nule a táhli těch pár zmáchanejch kluků na hřiště. Přivázali je k brankám a mlátili je basebolkama. ,,Vy zkurvený svině!" rozezněl se po hřišti hlas, Denisův hlas! ,,Deny!" ze všech sil zařval Alex. ,,Deny!" znovu vyjekl a už fakt nemohl slzy mu tekly a míchaly se se slinama v jeho puse.. Deny byl hned u nich, ale to Al nijak nevnímal. Bolest a strach udělali své a Al měl co dělat aby neomdlel.
Deny je tam pár pohyby sházel na hromadu... Zbytek prváků utekl, ale Alex ležel dál v trávě chvěl se zimou. Deny k němu došel, vzal ho do náruče a šel k pokjům. ,,V klidu Alexi to bude dobrý" utěšoval ho a hladil po hlavě. Jediné na co se Alex zmohl bylo, že zašeptal ,,Zmrdi!" . Deny se jen pousmál, ale hned ho to přešlo, když viděl stav jeho spolubydlícího.. Došel do pokoje a položil Alexe na svou postel. Sundal mu mokré oblečení a Al tam ležel jen tak v trenkách.. Na hrudníku, břiše, prostě po těle se mu už rozlívaly nemalé modřiny. Vzal kapesník a utřel mu čůrek krve ze rtu.. Všiml si, že je promrzlý, přikryl ho dekou a lehl si těsně k němu.. Prsty mu přejížěl po hrudi. Ze spánku Ali sykl bolestí a tak raději ruku stáhl. Po chvíli oba usnuli.
Ráno se Alex probudil sám v temném pokoji. Celé tělo ho bolí, jako by se mu všude zapichovaly malinké jehličky. S bolestným syknutím vstane a jde do sprchy. Pustí horkou vodu, příšerně ho bolí jak kapky vody dopadají na jeho krví podlitou kůži. Přemýšlí o včerejšku... Proč? Za co?..... To byly otázky, které se mu honily hlavou... Přejel si po hrudi a bolestně zasténal. Sedl si do koutku srchy a nechal si kapat horké kapky na bolavá záda... Chtělo se mu brečet. Slyšel v pokoji pohyb. Osušil se a vzal si trenky, které se mu náhodou válely na zemi, protože si s sebou oblečení nevzal. Vyšel ven a nadechl se pokoje už zas provoněného čerstvým pečivem. ,,Dobré ráno!" řekl vesele Deny a poukal na Alexe s jeho zkřiveným obličejem. ,,Páni, ty tě zřídili." řekl udiveně, ale snažil se znít nelítostně. ,,Obvykle to není tak drsný, prostě si vyberou pár prváků a zlejou je vodou, aby si získali respekt, ale rozhodně vás nemaj mlátit. Já vypadal nějak podobně, když mě tenkrát vítali..." Smějící se ,,Aha" řekl nějak bez zájmu a lehl si no své postele. Byla studená. Nejrději by si lehl k Denovy, ale vzdal to.. zůstal ležet a těžce oddychoval. Bolelo ho celé tělo. Chtěl domů... Včerejšek byl jak hnusná noční můra. ,,Je mi to líto." řekl Deny. ,,Neměl jsem tě tam vůbec nechat jít." zamumlal potichu jakoby pro sebe odešel z pokoje. ,,Jako bys za to mohl" prohodil Alex než odešel.. Pak si povzdychl, lehl si n zád a prsty si přejížděl po obnaženém hrudníku. Chvíli ještě odpočívá a pak se obleče a jde n hodinu. ,,Co když tu někoho z nich potkám?"
Došel až k učebně a nikoho nepotkal. ,,Jakto?" říkal si.. Hned na první hodině se na něj nalepila Leny, Denyho nepotkal...

,,To jste už kurva přehnali!!!" rozzuřeně křičel Deny. ,,Ty vole nech nás, jen jsme se bavili." řekl jeden z nich. Snažil se znít nevzrušeně, ale bylo poznat, že se Denyho bál. ,,Mně to teda vtipný nepřišlo a ti kluci se zjevně taky nebavili!!" řval až mu zrudl obličej a vyběhla mu žíla na krku. ,,S vítáním prváků je konec!" křikl na ně a to už měli do jednoho strach v očích. ,,Notak Deny, vždyť o nic nešlo.." řekl ten kluk co nejvíc klidně, ale hlas se mu klepal. ,,Drž hubu! Vy jste je normálně týrali a buhní kam by to došlo, kdybych nepřišel! Jestli na ty kluky ještě jednou sáhnete, dopadnete hůř.. a vy víte čeho jsem schopnej!!!!!" zařvl a otočil se k odchodu. ,,Jasně Deny." řekl ten kluk už trochu otrkaně, když viděl, že odchází. Ten se v mžiku otočil, přiskočil k němu a srazil ho pěstí zemi. Ostatní by se vydali na útěk, ale nemohli... Deny se otočil tiše odešel.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 evka evka | 1. září 2015 v 22:11 | Reagovat

bude pokračování?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
To jsme my ^^