TENTO BLOG JE NEVHODNÝ PRO DĚTI!!


Rozdílnost (školní láska)

7. prosince 2013 v 22:48 |  Všechno možné O.o
Ahojky, takže tu pro vás máme další příběh nebo spíš další DPGčko, aby to nebylo jednotvárné a hlavně mám pocit, že to yaoi tu moc lidí nezajímá, tak zkusíme zveřejnit nový románek, který v současné době píšeme. Už to znáte: Já píšu zeleně, Aki (Sam) růžově..
Amanda 17
výška: 165 cm, snědá pleť
vlasy: dnědé kudrnaté, ale žehlí si je
oči: VELKÉ, hnědé, zelené (jak kdy)
roztomilý obličejík, ležérní styl, miluje hudbu, tanec, focení a literaturu ^-^
romantická, hlavou v oblacích, žárlivá, má slabost pro hudebníky, ráda maluje, poslouchá hudbu, tančí a jí =D
Chodí na taneční školu, studuje tanec (všechny možné styly, nejradši má spojení baletu, orientu, streetu a scénického tance). Bydlí na společné koleji s mediky. Sama (s Frankem). Přivydělává si prací číšnice.
Jayy 22
výška: 197 cm, váha: 70 kg, hezky vypracované bříško
vlasy: černé a sestříhané do patky po stranách kratší
povaha: samotář, vtipný, hraje na el. kytaru, rád chodí ven a nesnáší fotbal :D
je poměrně silný kuřák a rád zpívá a kreslí.
vzhled: černé vlasy, modré oči, piercing v nose, pod rty a tunely. Tetování na hrudi. Nosí steely, úzké kalhoty, tílka, mikiny a řetězy. Studuje medicínu.
,,Na tuhle školu už chodím dva roky. Je to střední taneční škola hned vedle medicíny a já občas chodím za tetou, která tam učí... Miluju tanec! Zbožňuju hudbu a jsem šťastná, že to můžu studovat. Občas chodím tančit do parku.
Nemám moc přátel. Vlastně...mám kočku. Franka. Je to moje zlato, ale kde jsem to zkončila... Občas mi přijde, že jsem jediná, kdo studuje tanec, protože ho to baví a možná proto si s nimi nerozumím.. Jsou tu dva druhy lidí. Ti, kteří sem šli, aby získali obsazení a vydělali balík a ti, kteří mají dar, ale rodiče jim to zaplatili a tím to pro ně hasne. Já nezapadám ani do jedné skupiny..."
Sedí na lavičce a vyplňuje psychotest pro kamaráda (jestli se to tak dá říct) z medicíny. Jmenuje se Oliver a studuje na psychiatra. Je jediný, kdo se tu s ní baví. Zatím....
Jayy sedí na pokoji a učí se na test.. ,,Olivere vole někdo klepe, jdi si tam!" zařve Jayy a převalí se na záda. ,,Olivere!!" zařve znovu a pak protočí oči. Položí zápisky a pomalu se zvedne.. Podívá se do zrcadla a upraví si vlasy.. Nemám triko O_o Peču na to =D Jde ke dveřím a otevře je. ,,Ehm..Ahoj." trošku se lekne, že nevidí Olivera, ale uklidní se. ,,Já nesu Oliverovi psychotest..." řekne na vysvětlení a strší hlavu dovnitř. -Ještě nikdy jsem ho tu neviděla... Je pěkný ^.^ a krásně voní- Pozvedne obočí ,,fajn dám mu to" řekne nijak nezaujatě a vezme papíry, pak se na ní z výšky podívá. ,,Ještě něco?" řekne o něco mileji a dokonce se i usměje. ,,N-ne to je všechno.." řekne ublíženě a otočí se. Ujde pár kroků a když vidí, že se dveře pořád nezavírají, otočí hlavu ,,Jsem Amanda." řekne a svůdně mrkne. pak se otočí zpět a odejde. ,,Měj se Amando" řekne a dá důraz n její jméno, pak zavře dveře ,,olivere ty hovado, přišla za tebou nějaká Amanda!" zařve a testy mu položí na postel, nasouká se do černé košile, vyjde ven a jde na přednášku.
To byl ale sympaťák! o něm se mi Oliver nesvěřil :D No.. on se mi vlastně nesvěřuje... Dojde k vrátnici své školy. ,,Ahoj Bobe!" usměje se na vrátného. ,,Myslííš, že bych mohla..." ,,Jen jdi princezno Mrkající" řekne mile starý pán za okýnkem. Ráda sem chodí po škole tančit. Vejde do obrovského zatemněného sálu v 2. patře. Roztáhne velká okna a do sálu plného zrcadel vnikne jasné sluneční světlo. Přivře oči usměje se. Zmáčkne ovladač, spustí hudbu a začne tančit. Prožívá každý prvek, každý pohyb, užívá si každou vteřinu tance.
Dojde do parku a vnímá jak na něho každý kouká ,,prý ho chtějí vyhodit" zašeptá nějaká prvanda.. Škodolibě se usměje, zamíří k ní, přitiskne jí na strom aby nemohla dýchat.. ,,tak hele, prospívám s vyznamenáním tak mlč puso jo?" řekne chladně, ale sexy tónem. Pomalu odchází a ta holka se z toho vydýchává. Dojde do učebny a zabruslí do poslední lavice.
O hodinu později
,,Díky Bobe." řekne a usměje se. je zpocená, na čele má zkroucený pramínek vlasů a tílko se jí lepí na záda. Těsně před východem se zastaví, sundá si kalhoty a stáhne si volnější tílko těsně pod zadek. Nacpe je do tašky a otevře dveře. Naposledy na Boba zamává a vyjde ven. Nadechne se, rozpustí culík a prohrábne kudrnaté vlasy. Pomalu parkem prochází na svou kolej. Vyjde ze školy a zamíří k automatu pro kafe. Vezme si kelímek do ruky a unaveně se opře o sloup. Všimne si jak tam cupitá Amanda.. Mrkne na ní a pak mávne. Všimne si, že míří k němu a tak se zazubí. Nenasytně si u automatu navolí extra silné kafe s pěti cukry. Napije se a labužnicky zavře oči. -To jsem potřebovala!- ,,Co ty tu?" opře se o automat a nenápadně si tílko stáhne niž, jenže tím se jí zvětší výstřih (né, že by nebylo o co stát.. :D). -Měla jsem si ty kalhoty nechat..- pomyslí si a zčervená. Zkousne si ret, když si všimne její drobné postavy. ,,Jsem utahaný." zasměje se a upije kafe Kolem projdou druhandy a šuškají a slintají. ,,Nechceš jít někam jinam" poukáže na holky a zasměje se. Pousměje se a podívá se stranou ,,No...musela bych se jít převlíct.." zakžení se a prsty si na břiše nadzvedne tílko...
,,Nemusela" vyplázl jazyk a zasmál se ,,Pojď" řekne a zamíří do parku. Svolí, ale z tašky vytáhne mikinu a hodí ji přez sebe. Okolo zavoní její parfém. Vdechne její vůni a usměje se.. ,,A nebo ti je zima?" zeptá se a stoupne si před ní.. Má takový neutrální pohled. ,,Ne, pohodě." upřímně se usměje a zapne si mikinu. -konečně se se mnou někdo baví z vlastní vůle a né jen proto, aby mi řekl, že jsem trapná píča...- ,,Co s tebou ty holky měly? O.o " zeptá se nechápavě. ,,Nic, ale chtěly by" zasměje se a sedne si do trávy. ,,Co ty? Jak dlouho znáš Olivera?" zeptá se a upřímně na ni kouká. Taky se zasměje a sedne si k němu. ,,No vlastně už dva roky... Pomáhám mu s jeho seminárkama =D ale nic spolu nemáme! Ozve se mi jen když něco potřebuje..." zasměje se suše. Dá si vlasy za ucho a otočí se na něj. ,,Jasně kamarád taky rád a kamarádka musí dát" hlesne a pak se zas zasměje. Vytáhne cigaretu ,,Chceš?" nabídne jí krabku. Zasměje se ,,Ne, vážně mu jen pomáhám" =D Jak se jmenuješ záhadný medicínský sexsymbole?" pousměje se a znechuceně odstrčí jeho ruku s krabičkou. ,,Ty mi lichotíš!" zasměje se dá si cigaretu do pusy a zapálí si. ,,Jayy" kývne hlavou a potáhne si. Zamrká na něj, vytáhne foťák a vyfotí ho.
,,Musím jít... nakrmit kočku!" řekne chabě xD ,,Vrátíš se na hodinu?" zeptá se, ale v duchu doufá, aby ji šel doprovodit. -On se mi fakt líbíííí (teda až na ty protivný cigára!! -_-)- ,,Um ne, půjdu s tebou jestli ti to neva" zasměje se a vydechne kouř a pak si olízne rty. Hbitě se zvedne a znovu ho blejskne. Stojí jen v tom ultrakrátkym tílku těsně nad ním a před obličejem má foťák. Svým stínem mu zakryje slunce. Zazubí se ,,ty si normálně všechny fotíš?" zasměje se a skousne si ret i s piercingem. ,,Jen ty, co se mi líbí." taky se zazubí a schová foťák.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ChriSs ChriSs | E-mail | 3. listopadu 2014 v 14:27 | Reagovat

Bude pokračovaní? :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
To jsme my ^^